Pro budoucí partnery

Děkujeme za Váš zájem o zapojení se do systému KARTA PLANÁ SLEV HOSTÝNSKO.

Partnery vítáme z řad ubytovatelů, restaurací, turistických cílů, sportovišť, půjčoven sportovního vybavení, správců historických a kulturních památek, ale i pořadatelů různých akcí.

Logo Hostýnsko

Provozovatel:

Holešovsko-Hostýnsko z.s.
Masarykova 628, 769 01 Holešov

FAQ

 

 

Často kladené otázky:

 

Jak probíhá uplatnění slevy u jednotlivých služeb?

Držitel karty uplatňuje výhody a slevy předložením karty v místě poskytování služby. Pracovník partnera (akceptačního místa) se přihlásí do systému www.aktualizuj.me (pokud do něj není trvale přihlášen) a na určené stránce zadá číslo předložené karty (respektive jeho poslední šestičislicí), vybere typ čerpané služby, částku a akceptaci potvrdí. Jedná se o rychlé odbavení, které lze zrychlit ještě použitím čtečky čárového kódu, které nahradí vyťukání čísla karty. To se většinou využije v místech s vysokým množstvím akceptací (např. lyžařské areály, akvaparky apod.)

Jaké potřebuji softwarové vybavení?

Potřebujete pouze počítač (případně tablet či chytrý telefon) s internetem. Neprobíhá instalace žádného speciálního software. Celý systém funguje ve webovém prohlížeči a je možnost pro rychlejší odbavení využívat i čtečky čárových kódů. Zapojený partner získá přístup do systému a bude mít přístup ke statistickým údajům svého akceptačního a/nebo výdejního místa.

Jaké efekty mi přinese zapojení do systému Karta plná slev Hostýnsko?

  • zvýšení návštěvnosti partnera a destinace Hostýnsko
  • zvýšení čerpání služeb / zvýšení tržeb
  • prodloužení délky pobytu a opakování návštěv

Pozitivní efekty spojené s provozem Karty plné slev Hostýnsko jsou i zvýšení konkurenceschopnosti destinace a posílení její atraktivnosti a nabídky prostřednictvím tohoto marketingového produktu.

Naši partneři

  • Centrála cestovního ruchu Východní Moravy
  • World Media Partners, s.r.o.